Auktionspreisarchiv

Auktion: Polish Contemporary Art, 14 November 2019, 19
wurde versteigert am: 14. November 2019
Aktuelle Auktionen Auktionspreisarchiv

Bartek Otocki (ur. 1978, Łódź)

Archiv
Aufrufpreis: 4.000 PLN - 6.500 PLN
ca. 1.037 $ - 1.686 $
Zuschlagspreis:  n. a.
Los-Nr. 127, Aufrufe: 18

Bartek Otocki (ur. 1978, Łódź) Z cyklu: Alchemia Iluzji, Bez tytułu akryl/płótno, 120 x 112 cm sygnowany i opisany na blejtramie: 'B. OTOCKI UNTITLED / BEZ TYTUŁU' Estimate: 4 000 - 6 500 PLN PLN EUR GBP USD 935 - 1 520 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. - Do kwoty wylicytowanej doliczona zostanie opłata z tytułu "droit de suite". Dla ceny wylicytowanej o równowartości do 50 000 EUR stawka opłaty wynosi 5%. Opłata ustalana jest przy zastosowaniu średniego kursu euro ogłoszonego przez NBP w dniu poprzedzającym dzień aukcji. more information Note Zasadniczymi formami wypowiedzi artystycznej Bartka Otockiego są: malarstwo i fotografia. Autor w swojej twórczości często skupia się na tematach zjawisk paranormalnych czy wrażeniach zagłady i spustoszenia. Prace wydają się próbą uchwycenia momentu, w którym odbiorca zdaje sobie sprawę, że coś jest nie tak, ale jeszcze nie wie, jakie będą tego konsekwencje. Przedstawienia nieba, skąd nadejść może nieznane, zamknięte w symbolu czarnego koła, stają się równocześnie odbiciem źrenicy oka. Idąc tym tropem, dochodzimy do wniosku, że jeśli oczy są odbiciem duszy, okazać się może, że to, co najgorsze, nosimy już od dawna w sobie. About Artist Malarz i fotograf, kurator, juror konkursów malarskich. Autor m.in. cykli prac: „Portrety pamięciowe”, „Alchemia Iluzji”, „Czy jest bezpiecznie/Is it safe?” i „Yang!”. Od 2012 roku prowadzi Pracownię Obrazu na Wydziale Malarstwa i Nowych Mediów Akademii Sztuki w Szczecinie, od 2014 roku pracuje na stanowisku profesora nadzwyczajnego. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 69912 Download bidding form Print item sheet Lot number Polish Contemporary Art 14 November 2019, 19

Informationen zur Auktion
Auktionshaus: Desa Unicum
Titel: Polish Contemporary Art, 14 November 2019, 19
Auktionsdatum: 14.11.2019
Adresse: Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
[email protected] · +48 (0)22 1636600