BAKSTEEN, Dirk Eenzame hoeve. Ets, 19,2 x cm, Japans papier; gesign. en gedat. in de plaat en gesign. en genum. 32/onderaan in potlood. Ingelijst in een mooi houten lijstje (niet uitgelijst, licht beschadigd onderaan). Mooie prent. Kempische hoeve, waterput en drie kale fruitbomen. Vogels in de lucht. Ref. Van Nieuwenhuysen