(Aziatica) Wierookbrander/Koro Blanc de Chine -Keramische Blanc de Chine wierookbrander. Staande op 3 poten met gezichten in relief. Ronde buik met geometrische motieven en 2 hoge staande oren. Onderzijde gemerkt met onleesbaar karakter merk. China vroeg 19e eeuw, hoogte 20 cm.-