(Aziatica) Grote schotel
Porselein met ijzerrood decor van een Phoenix in floraal landschap. Achterzijde met Artemisa blad gesigneerd. Dia 34 cm. (Gelijmd) China 18e eeuw.
(Aziatica) Grote schotel