Een blauw en wit geglazuurd porseleinen beeld van een vogel op boomstronk, met vergulde detaillering, uitvoering Älteste Volkstedter Porzel... lees volledige titel Een blauw en wit geglazuurd porseleinen beeld van een vogel op boomstronk, met vergulde detaillering, uitvoering Älteste Volkstedter Porzellanfabrik, gemerkt met gepenseeld merkteken in gebruik tussen 1915-1934, met meegegoten kunstenaarsmonogram in de boomstronk, minieme slijtage aan de vergulding. Sluiten Afmeting: 43,5 cm. h. Catalogusnummer :3 Minimum bod:€ 80