Auktionsarchiv: Los-Nr. 3

Arthur Storch (1847-1947)

Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 118 $ - 237 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 3

Arthur Storch (1847-1947)

Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 118 $ - 237 $
Zuschlagspreis:

Een blauw en wit geglazuurd porseleinen beeld van een vogel op boomstronk, met vergulde detaillering, uitvoering Älteste Volkstedter Porzel... lees volledige titel Een blauw en wit geglazuurd porseleinen beeld van een vogel op boomstronk, met vergulde detaillering, uitvoering Älteste Volkstedter Porzellanfabrik, gemerkt met gepenseeld merkteken in gebruik tussen 1915-1934, met meegegoten kunstenaarsmonogram in de boomstronk, minieme slijtage aan de vergulding. Sluiten Afmeting: 43,5 cm. h. Catalogusnummer :3 Minimum bod:€ 80

Auktionsarchiv: Los-Nr. 3
06.09.2021
Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
info@vendurotterdam.nl
+31 (10) 411 85 44

Auktionsarchiv: Los-Nr. 3
06.09.2021
Vendu Rotterdam
Kipstraat 54
3011 RT Rotterdam
Niederlande
info@vendurotterdam.nl
+31 (10) 411 85 44