Auktionsarchiv: Los-Nr. 31

Aleksandra Kowalczyk (b. 1987)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
3.400 PLN
ca. 1.074 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 31

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
3.400 PLN
ca. 1.074 $

Aleksandra Kowalczyk (b. 1987) Bez tytułu, 2011 r. akryl/płótno, 140 x 160 cm na odwrociu opisany: 'ALEKSANDRA KOWALCZYK DYPLOM 2011' Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. W. Gersona w Warszawie. Absolwentka (2011) ASP w Warszawie na Wydziale Malarstwa, w pracowni L. Tarasewicza, specjalizacja - fotografia użytkowa, pracownia prof. R. Szaybo na Wydziale Sztuki Mediów i Scenografii ASP w Warszawie. W 2011 r. ukończyła także Akademię Filmu i Telewizji, specjalizacja: organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej. Brała udział w licznych wystawach, m.in.: Wystawa Dyplo MY 2011 - Bochenska Gallery czy Wystawa finalistów konkursu o Nagrodę Artystyczna Siemensa, Salon Akademii 2011. na odwrociu opisany: 'ALEKSANDRA KOWALCZYK DYPLOM 2011' Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. W. Gersona w Warszawie. Absolwentka (2011) ASP w Warszawie na Wydziale Malarstwa, w pracowni L. Tarasewicza, specjalizacja - fotografia użytkowa, pracownia prof. R. Szaybo na Wydziale Sztuki Mediów i Scenografii ASP w Warszawie. W 2011 r. ukończyła także Akademię Filmu i Telewizji, specjalizacja: organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej. Brała udział w licznych wystawach, m.in.: Wystawa Dyplo MY 2011 - Bochenska Gallery czy Wystawa finalistów konkursu o Nagrodę Artystyczna Siemensa, Salon Akademii 2011.

Auktionsarchiv: Los-Nr. 31
06.10.2012
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

Auktionsarchiv: Los-Nr. 31
06.10.2012
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600