Akt, 1978
olej, płótno, 51 x 100 cm sygn. p.d. : M.Lachur na odwrociu Maciej Lachur, AKT, KRAKÓW, R. 1978, OLEJ, PŁÓTNO, 51 X 100
Akt, 1978