Veiling 22 Sessie 1 Algemene antiek, kunst en design veiling

ACA Auctions, Vechtstraat 45, 9721 AB Groningen, Niederlande
+31 (0)6 36164867

Datum der Auktion: 28.05.2019

Bild
Los-Nr. 361
( Aziatica) Thee bus 19e eeuw Chinees
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 89 $ - 134 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 362
(Kunst) Egbert Reitsma
Aquarel, gelijst
Schätzpreis
60 € - 100 €
ca. 67 $ - 112 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 363
(Aziatica) Groot Qianlong bord
dia 39
Schätzpreis
30 € - 60 €
ca. 33 $ - 67 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 364
(Kunst) Jules Chapon ''Abre on
Schätzpreis
60 € - 100 €
ca. 67 $ - 112 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 365
(Antiek) Art deco Console met lampvoet
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 112 $ - 224 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 366
(Boeken) Encyclopedia Brittanica
Schätzpreis
200 € - 350 €
ca. 224 $ - 392 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 367
(Meubels) Horrix Den haag, salontafel
Schätzpreis
80 € - 140 €
ca. 89 $ - 156 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 368
(Curiosa) British seagull
Schätzpreis
60 € - 100 €
ca. 67 $ - 112 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 369
(Juwelen) Gouden horloge Longines
Totaal
Schätzpreis
500 € - 1.000 €
ca. 560 $ - 1.120 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 370
(Aziatica) Kangxi kommen en een schotel
Schätzpreis
30 € - 60 €
ca. 33 $ - 67 $
Zuschlagspreis: