Bankbiljetten | Munten | Penningen 19 maart 2019

Veilinghuis De Ruiter
Industrieweg 24
3286 BW Klaaswaal
Niederlande
[email protected] · +31 (0)186 746746

Datum der Auktion: 19.03.2019

Zurück

Bild
Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1914. - Prachtig.

(Alm. 01-1b. PL1.b.). Serienummer 33. - Prachtig

Los #: 1

Aufrufpreis: 100 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1916.

(Alm. 02-1b.). Proefset druk varianten, 7 biljetten geperforeerd in lijst

Los #: 2

Aufrufpreis: 500 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina I - Nagenoeg UNC.

(Alm. 05-1.). Serienummer FM568936. - Nagenoeg UNC

Los #: 3

Aufrufpreis: 20 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina - Zeer Fraai +.

(Alm. 05-1. PL5.b.). Serienummer FZ501647. - Zeer Fraai +

Los #: 4

Aufrufpreis: 60 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1949. Juliana - UNC.

(Alm. 07-1a.). Serienummer 6WF037785. - UNC

Los #: 5

Aufrufpreis: 20 €

Datum: 19.03.2019

Bild

(Alm. 07-1a.). Serienummer 4HY037671. Specimen, serienummer is verticaal door het biljet geperforeerd, onbekende reeks. - UNC

Los #: 6

Aufrufpreis: 450 €

Datum: 19.03.2019

Bild

(Alm. 07-1a. PL7.s2.). Serienummer 5XA006624. Specimen, serienummer is verticaal door het biljet geperforeerd, serie valt binnen 5XA. - UNC

Los #: 7

Aufrufpreis: 450 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1914. - Prachtig.

(Alm. 10.1b. PL10.b.). Serienummer 58. Lichte papierschade. - Prachtig

Los #: 8

Aufrufpreis: 200 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1915.

(Alm. 11-2b.). Proefset druk varianten, 7 biljetten geperforeerd in lijst

Los #: 9

Aufrufpreis: 1.000 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina I - UNC.

(Alm. 14-1.). Serienummer ED446623. - UNC

Los #: 10

Aufrufpreis: 30 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1945. Wilhelmina II - Prachtig +.

(Alm. 15-1f.). Serienummer 1AH237008. - Prachtig +

Los #: 11

Aufrufpreis: 20 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1949. Juliana - Prachtig.

(Alm. 16-1a. PL17.b.). Serienummer AAH059116. 3 letters, zeer zeldzaam in deze kwaliteit. - Prachtig

Los #: 12

Aufrufpreis: 280 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1949. Juliana - UNC.

(Alm. 16-1b.). Serienummer 5UA031897. - UNC

Los #: 13

Aufrufpreis: 5 €

Datum: 19.03.2019

Bild

(Alm. 16-1b.). Serienummer 2QZ066167. - UNC

Los #: 14

Aufrufpreis: 15 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type 1914. - Prachtig.

(Alm. 21-1a. PL20.a.). Serienummer 1. Serie 1 cijfer, zeldzaam. - Prachtig

Los #: 15

Aufrufpreis: 650 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type 1944. - Zeer Fraai +.

(Alm. 22-1a. PL21.a1.). Serienummer S214679. Klein gaatje. - Zeer Fraai +

Los #: 16

Aufrufpreis: 50 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type 1944. - Zeer Fraai.

(Alm. 22-1b. PL21.a2.). Serienummer AK214029. - Zeer Fraai

Los #: 17

Aufrufpreis: 50 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1966. Vondel I - Zeer Fraai.

(Alm. 23-1a. PL22.d.). Serienummer 2ZZ083633. Beschreven, gaatje in het midden - Zeer Fraai

Los #: 18

Aufrufpreis: 5 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1966. Vondel I - Nagenoeg UNC.

(Alm. 23-1b.). Serienummer 5XK067631. - Nagenoeg UNC

Los #: 19

Aufrufpreis: 30 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1973. Vondel II - Nagenoeg UNC.

(Alm. 24-1.). Serienummer 4626356760. - Nagenoeg UNC

Los #: 20

Aufrufpreis: 5 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 10 gulden. Muntbiljet. Type 1894. - Fraai.

(Alm. 34-3. PL29.c3.). Serienummer FI02432. Enkele gaatjes. - Fraai

Los #: 21

Aufrufpreis: 600 €

Datum: 19.03.2019

Bild

(Alm. 39-2a. PL35.a2.). Serienummer FO35226. - Zeer Fraai / Prachtig

Los #: 22

Aufrufpreis: 150 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. Zeeuws meisje - Prachtig +.

(Alm. 39-2b. PL35.a3.). Serienummer SG031539. - Prachtig +

Los #: 23

Aufrufpreis: 150 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. Zeeuws meisje - Zeer Fraai.

(Alm. 39-4. PL35.d2.). Serienummer BBV040246. 3 letters, zeldzaam. - Zeer Fraai

Los #: 24

Aufrufpreis: 150 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. Zeeuws meisje - Zeer Fraai +.

(Alm. 39-5. PL35.d2.). Serienummer CCC099067. 3 letters, zeldzaam. - Zeer Fraai +

Los #: 25

Aufrufpreis: 150 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940 I. Emma - Zeer Fraai +.

(Alm. 41-1.). Serienummer 3AD007296. - Zeer Fraai +

Los #: 26

Aufrufpreis: 30 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940 II. Meisje met druiven - UNC.

(Alm. 42-2.). Serienummer 4BT005041. - UNC

Los #: 27

Aufrufpreis: 20 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943 I. Staalmeester - Prachtig +.

(Alm. 43-1.). Serienummer 4BT037056. - Prachtig +

Los #: 28

Aufrufpreis: 10 €

Datum: 19.03.2019

Bild
Nederland. 10 gulden. Muntbiljet. Type 1943 II. Wilhelmina - Prachtig +.

(Alm. 44-1.). Serienummer DJ085794. - Prachtig +

Los #: 29

Aufrufpreis: 60 €

Datum: 19.03.2019

Bild

(Alm. 46-1.). Serienummer 3AD435365. - Zeer Fraai / Prachtig

Los #: 30

Aufrufpreis: 60 €

Datum: 19.03.2019