Bankbiljetten | Munten | Penningen 19 maart 2019

Veilinghuis De Ruiter, Industrieweg 24, 3286 BW Klaaswaal, Niederlande
info@veilinghuisderuiter.nl · +31 (0)186 746746

Datum der Auktion: 19.03.2019

Los-Nr. 1
Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1914. - Prachtig.

Veilinghuis De Ruiter, 19.03.2019
Aufrufpreis
100 €
ca. 113 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 2
Nederland. 1 gulden. Zilverbon. Type 1916.

Aufrufpreis
500 €
ca. 567 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 3
Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina I - Nagenoeg UNC.

Aufrufpreis
20 €
ca. 22 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 4
Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina - Zeer Fraai +.

Aufrufpreis
60 €
ca. 68 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 5
Nederland. 1 gulden. Muntbiljet. Type 1949. Juliana - UNC.

Aufrufpreis
20 €
ca. 22 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 6

Aufrufpreis
450 €
ca. 511 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 7

Aufrufpreis
450 €
ca. 511 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 8
Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1914. - Prachtig.

Aufrufpreis
200 €
ca. 227 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 9
Nederland. 2½ gulden. Zilverbon. Type 1915.

Aufrufpreis
1.000 €
ca. 1.135 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 10
Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1943. Wilhelmina I - UNC.

Aufrufpreis
30 €
ca. 34 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 11
Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1945. Wilhelmina II - Prachtig +.

Aufrufpreis
20 €
ca. 22 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 12
Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1949. Juliana - Prachtig.

Aufrufpreis
280 €
ca. 318 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 13
Nederland. 2½ gulden. Muntbiljet. Type 1949. Juliana - UNC.

Aufrufpreis
5 €
ca. 5 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 14

Aufrufpreis
15 €
ca. 17 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 15
Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type 1914. - Prachtig.

Aufrufpreis
650 €
ca. 738 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 16
Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type 1944. - Zeer Fraai +.

Aufrufpreis
50 €
ca. 56 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 17
Nederland. 5 gulden. Zilverbon. Type 1944. - Zeer Fraai.

Aufrufpreis
50 €
ca. 56 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 18
Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1966. Vondel I - Zeer Fraai.

Aufrufpreis
5 €
ca. 5 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 19
Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1966. Vondel I - Nagenoeg UNC.

Aufrufpreis
30 €
ca. 34 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 20
Nederland. 5 gulden. Bankbiljet. Type 1973. Vondel II - Nagenoeg UNC.

Aufrufpreis
5 €
ca. 5 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 21
Nederland. 10 gulden. Muntbiljet. Type 1894. - Fraai.

Aufrufpreis
600 €
ca. 681 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 22

Aufrufpreis
150 €
ca. 170 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 23
Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. Zeeuws meisje - Prachtig +.

Aufrufpreis
150 €
ca. 170 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 24
Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. Zeeuws meisje - Zeer Fraai.

Aufrufpreis
150 €
ca. 170 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 25
Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1924. Zeeuws meisje - Zeer Fraai +.

Aufrufpreis
150 €
ca. 170 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 26
Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940 I. Emma - Zeer Fraai +.

Aufrufpreis
30 €
ca. 34 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 27
Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1940 II. Meisje met druiven - UNC.

Aufrufpreis
20 €
ca. 22 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 28
Nederland. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1943 I. Staalmeester - Prachtig +.

Aufrufpreis
10 €
ca. 11 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 29
Nederland. 10 gulden. Muntbiljet. Type 1943 II. Wilhelmina - Prachtig +.

Aufrufpreis
60 €
ca. 68 $
Zuschlagspreis:
Los-Nr. 30

Aufrufpreis
60 €
ca. 68 $
Zuschlagspreis: