(Alm. 01-1b. PL1.b.). Serienummer 33. - Prachtig...
(Alm. 02-1b.). Proefset druk varianten, 7 biljetten geperforeerd in lijst...
(Alm. 05-1.). Serienummer FM568936. - Nagenoeg UNC...
(Alm. 05-1. PL5.b.). Serienummer FZ501647. - Zeer Fraai +...
(Alm. 07-1a.). Serienummer 6WF037785. - UNC...
(Alm. 07-1a.). Serienummer 4HY037671. Specimen, serienummer is verticaal door het biljet...
(Alm. 07-1a. PL7.s2.). Serienummer 5XA006624. Specimen, serienummer is verticaal door het biljet...
(Alm. 10.1b. PL10.b.). Serienummer 58. Lichte papierschade. - Prachtig...
(Alm. 11-2b.). Proefset druk varianten, 7 biljetten geperforeerd in lijst...
(Alm. 14-1.). Serienummer ED446623. - UNC...
(Alm. 15-1f.). Serienummer 1AH237008. - Prachtig +...
(Alm. 16-1a. PL17.b.). Serienummer AAH059116. 3 letters, zeer zeldzaam in deze kwaliteit...
(Alm. 16-1b.). Serienummer 5UA031897. - UNC...
(Alm. 16-1b.). Serienummer 2QZ066167. - UNC...
(Alm. 21-1a. PL20.a.). Serienummer 1. Serie 1 cijfer, zeldzaam. - Prachtig...
(Alm. 22-1a. PL21.a1.). Serienummer S214679. Klein gaatje. - Zeer Fraai +...
(Alm. 22-1b. PL21.a2.). Serienummer AK214029. - Zeer Fraai...
(Alm. 23-1a. PL22.d.). Serienummer 2ZZ083633. Beschreven, gaatje in het midden - Zeer Fraai...
(Alm. 23-1b.). Serienummer 5XK067631. - Nagenoeg UNC...
(Alm. 24-1.). Serienummer 4626356760. - Nagenoeg UNC...
(Alm. 34-3. PL29.c3.). Serienummer FI02432. Enkele gaatjes. - Fraai...
(Alm. 39-2a. PL35.a2.). Serienummer FO35226. - Zeer Fraai / Prachtig...
(Alm. 39-2b. PL35.a3.). Serienummer SG031539. - Prachtig +...
(Alm. 39-4. PL35.d2.). Serienummer BBV040246. 3 letters, zeldzaam. - Zeer Fraai...
(Alm. 39-5. PL35.d2.). Serienummer CCC099067. 3 letters, zeldzaam. - Zeer Fraai +...
(Alm. 41-1.). Serienummer 3AD007296. - Zeer Fraai +...
(Alm. 42-2.). Serienummer 4BT005041. - UNC...
(Alm. 43-1.). Serienummer 4BT037056. - Prachtig +...
(Alm. 44-1.). Serienummer DJ085794. - Prachtig +...
(Alm. 46-1.). Serienummer 3AD435365. - Zeer Fraai / Prachtig...
Testen Sie LotSearch und seine Premium-Features 7 Tage - ohne Kosten!