Zilver, Een lot (13) van 11 theelepels, suikerlepel en roomlepel, Nederlands begin 20e eeuw. Diverse zilvermerken waaronder jaarletter H= 1917. Conditie Goede conditie. Afmetingen Lengte roomlepel: 12 cm. Gewicht: 100 gram. Zilver