Auktionsarchiv: Los-Nr. 210

Zilver, lot van 4 miniaturen, Nederlands midden 20e eeuw.

Schätzpreis
60 € - 90 €
ca. 66 $ - 99 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 210

Schätzpreis
60 € - 90 €
ca. 66 $ - 99 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $

Zilver, lot van 4 miniaturen, Nederlands midden 20e eeuw. Bestaande uit: A. Een koets met paarden gemerkt: Minerva,lopende leeuw 2, jaarletter R=1979 lengte: 7 cm., B. een brandewijnkom gemerkt: klein zwaard en meesterteken: onbekend, lengte: 8 cm. C. een stel paarden gemerkt: Minerva, lopende leeuw 2 en meesterteken: Leesener Amsterdam lengte: 4.2 cm., en een koe ongemerkt maar getoetst op zilver lengte: 7 cm. Conditie Goede conditie. Afmetingen Zie omschrijving. Totaal gewicht: 97 gram. Zilver

Auktionsarchiv: Los-Nr. 210
03.12.2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867

Auktionsarchiv: Los-Nr. 210
03.12.2019
ACA Auctions
Vechtstraat 45
9721 AB Groningen
Niederlande
+31 (0)6 36164867