Zilver, lot van 4 stuks, midden 20e eeuw. Bestaande uit een roomlepel gemerkt: klein zwaard en meesterteken: Wed. van der Meulen Joure, lepelvaas gemerkt: Lopende leeuw 2, jaarletter u= 1955 en meesterteken Gerritsen & v.Kempen Zeist, tafelbel gemerkt: onleesbaar en een strooier gemerkt: 925 s. Conditie Goede conditie. Afmetingen Roomlepel lengte: 13.5 cm. Gewicht: 145 gram Zilver