Żardiniera z herbem 'Pilawa' pocz. XX w. Bracia Łopieńscy, Warszawa brąz złocony, szkło, 8,5 x 25,5 x 13 cm na korpusie oznaczenie wytwórni: 'BR. ŁOPIEŃSCY | WARSZAWA' na medalionie wygrawerowany herb 'Pilawa' Potockich wkład szklany oryginalny Estimate: 8 500 - 12 000 PLN PLN EUR GBP USD 1 947 - 2 748 EUR Additional Charge Details - Do kwoty wylicytowanej doliczana jest opłata aukcyjna. Stanowi ona część końcowej ceny obiektu i wynosi 18%. Bidding form Register for an auction Ask about lot ID: 70567 Download bidding form Print item sheet Lot number Set for gourmet 17 September 2019, 19