Auktionsarchiv: Los-Nr. 39

Wlodzimierz Kotkowski (1942 - 2011)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
3.200 PLN
ca. 985 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 39

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
3.200 PLN
ca. 985 $

Wlodzimierz Kotkowski (1942 - 2011) Szkic do "Dyskusji III", 1992 r. akryl, olej/płótno, 73 x 60 cm sygnowany i datowany p.d.: 'WK 92' na odwrociu odręczny numer: 'PS-02-III-36/93', trudno czytelna pieczątka oraz papierowa naklejka galeryjna Spicchi dell' EST Prace malarskie artysty z lat 90. XX wieku rzadko pojawiają się na polskim rynku sztuki. Szkic do „Dyskusji III” z 1993 roku to szczelnie wypełniony ludzkim postaciami płótno. Zastygłe twarze, trzymające się za brody w geście zamyślenia i zastanowienia osób po prawej stronie kompozycji stanowi kontrast dla gestykulujących rąk adwersarzy nacierających z lewej strony. Rozmowa toczy się o sprawach wielkich, niebłahych, której tylko najtęższe głowy mogą sprostać. Dyskusja to odwieczna, nieprzemijająca, w której nie ma zwycięzców, ani pokonanych. estymacja: 2 500 - 4 500

Auktionsarchiv: Los-Nr. 39
11.09.2014
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

Auktionsarchiv: Los-Nr. 39
11.09.2014
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600