Tálca Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Blahusak Adolf (1930-1936 között) mesterjegy, ovális forma, plasztikus rózsafejes díszszegéllyel 328 g; 32*19,5 cm