Szczypiński Mateusz (ur. 1984 r., Piekary Śląskie) Bez tytułu, 2013 r. olej/płótno, collage, 58 x 55 cm na odwrociu opisany: 'MATEUSZ SZCZYPIŃSKI | 58 x 55 cm | [znak autorski] | Szczypiński | 2013' Ukończył historię sztuki na Uniwersytecie Jagiellońskim (2009) oraz malarstwo na ASP w Krakowie (2012). Współpracuje z galerią lokal_30 w Warszawie. Mieszka i pracuje w Krakowie. estymacja: 4 000 - 8 000 zł Ask about lot Print item sheet Lot number Bátor Tábor. Contemporary Art 10 October 2013, 19