Śmigielski Grzegorz (ur. 1960 r., Warszawa) Swan lake, 2013 r. olej/płótno, 97 x 130 cm na odwrociu opisany: 'GRZEGORZ | ŚMIGIELSKI | V 2013 | "SWAN LAKE"' Malarz i rysownik. Studiował w PWSSP Poznań, na wydziale grafiki w latach 1981-1982 i w Warszawskiej ASP na wydziale malarstwa. W roku akademickim 1986-1987 pracował jako asystent w pracowni rysunku adiunkta Huberta Borysa na wydziale Grafiki ASP w Warszawie. Prace Śmigielskiego wystawiane są w Polsce i zagranicą. estymacja: 3 000 – 5 000 zł