Kowalczyk Aleksandra (ur. 1987 r., Warszawa) Italcementi, 2013 r. akryl/płótno, 70 x 140 cm na odwrociu opisany na blejtramie: 'Italcementi A. Kowalczyk 2013' Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. W. Gersona w Warszawie. Absolwentka (2011) ASP w Warszawie na Wydziale Malarstwa, w pracowni L. Tarasewicza, specjalizacja - fotografia użytkowa, pracownia prof. R. Szaybo na Wydziale Sztuki Mediów i Scenografii ASP w Warszawie. W 2011 r. ukończyła także Akademię Filmu i Telewizji, specjalizacja: organizacja produkcji telewizyjnej i filmowej. Brała udział w licznych wystawach, m.in.: Wystawa Dyplo MY 2011 - Bochenska Gallery czy Wystawa finalistów konkursu o Nagrodę Artystyczna Siemensa, Salon Akademii 2011. estymacja: 1 500 - 3 000 zł