Rusava, signováno vlevo dole A. Kašpar, akvarel/papír, 24 x 33,5 cm, (výřez pasparty), pasparta, sklo, lehce poškozený rám; Dřevorubec, monogramováno a datováno A.K. 1925, akvarel/papír fixovaný na kartonu, 14 x 11 cm, pasparta, sklo, rám (Šm)