Auktionsarchiv: Los-Nr. 99

Kaspar Thomas Lenk (ur. 1933 r.), Georg Karl Pfahler (1926 - 2002), Günther Uecker (ur. 1930 r.), Heinz Mack (ur. 1931 r.)

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
8.000 PLN
ca. 2.146 $
Auktionsarchiv: Los-Nr. 99

Aufrufpreis
Zuschlagspreis:
8.000 PLN
ca. 2.146 $

Kaspar Thomas Lenk (ur. 1933 r.), Georg Karl Pfahler (1926 - 2002), Günther Uecker (ur. 1930 r.), Heinz Mack (ur. 1931 r.) Teka: Warszawa, wydana z okazji wystawy artystów w Zachęcie (05.05 - 25.05.1971 r.) 68/250 1) Kaspar Thomas Lenk (ur. 1933 r.) Kompozycja geometryczna, 1971 r. serigrafia/papier, 45 x 45 cm, sygnowana i datowana ołówkiem p.d.: 'Lenk 71' oraz numerowana ołówkiem l.d.: '68/250' 2) Heinz Mack (ur. 1931 r.) Kompozycja geometryczna, druk reliefowy/aluminium, 43 x 42 cm, sygnowany ołówkiem śr.d.: 'Mack' oraz numerowana ołówkiem l.d.: '68/250' 3) Gunter Uecker (ur. 1930 r.) Kompozycja, 1971 r. relief/papier czerpany, 45 x 45 cm, sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: 'Ueck 71' oraz numerowany l.d.: '68/250' 4) Georg Karl Pfahler (ur. 1930) Kompozycja geometryczna, serigrafia barwna/papier, 45 x 45 cm, sygnowana i numerowana ołówkiem na odwrociu: '68/250 Pfahler' stan zachowania: do konserwacji estymacja: 3 500 – 6 500

Auktionsarchiv: Los-Nr. 99
16.04.2015
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600

Auktionsarchiv: Los-Nr. 99
16.04.2015
Desa Unicum
Piękna 1A
00-477 Warsaw
Polen
biuro@desa.pl
+48 (0)22 1636600