ΕΥΧΟΛΟΓΙΟΝ, sive rituale Graecorum complectens ritus et ordines divinae liturgiae, officiorum, sacramentorum, consecrationum, benedictionum, funerum, orationum […], juxta usum Orientalis Ecclesiae […]. Interpretatione latina […]. Opera R. P. F. Jacobi Goar […]. Paris, Siméon Piget, 1647. Un volume in-folio, basane. Reliure du XIXe siècle.