EMELIE BJÖRCK född 1978 Utan titel Signerad och daterad på baksidan Emelie Björck -06. Olja på aluminium, 66,5 x 50 cm. Signed and dated verso. Oil on aluminium. PROVENIENS Galleri Gunnar Olsson, Stockholm UTSTÄLLD Utan titel, Ystads konstmuseum, 2010