Litho, gesigneerd en genummerd 7-15 en gedateerd '55 in potlood, 30 x 37 cm. (minimale defecten). (2) (Twee hanen). Litho, gesigneerd en gedateerd '54 en genummerd 10-15 in potlood, 39 x 29 cm. Kreukjes en enigszins vergeeld in marges. Keerzijde met Duitstalig stempeltje; (3) (Vis liggend op een stoel). Litho, gesigneerd en gedateerd '54 en genummerd 6-15 in potlood, 39 x 26 cm. Watervlekkig in marges (1 vlek raakt net het beeld); andere marginale defecten. (totaal 3)