Auktionsarchiv: Los-Nr. 1829

Koos van Vlijmen (1909-1989). 6 litho's: (1) (Zittende figuur).

Auction 04.12.2019
04.12.2019
Schätzpreis
80 € - 160 €
ca. 88 $ - 177 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 1829

Auction 04.12.2019
04.12.2019
Schätzpreis
80 € - 160 €
ca. 88 $ - 177 $
Zuschlagspreis:

Kleurenlitho, 50 x 35 cm., gesigneerd, eigen druk en 6 exempl. in potlood (defectjes in blanke marges). (2) (Gezicht met opengesperde mond). Litho, 47 x 33 cm., gesigneerd, gedateerd '53, eigen druk en 3-7 in potlood (etiketje/ kreukjes in blanke marges); (3) (Compositie). Kleurenlitho, 40 x 50 cm., gesigneerd en gedateerd 1961 in potlood. En met nog 3 andere litho's, w.o. één gedateerd '55 en afgedrukt in 10 exemplaren. (totaal 6)

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1829
04.12.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138

Auktionsarchiv: Los-Nr. 1829
04.12.2019
Zwiggelaar Auctions
Witte de Withstraat 32 hs
1057 XZ Amsterdam
Niederlande
zwiggelaarauctions@gmail.com
+31 (0)6 47986138