Kleurenlitho, 50 x 35 cm., gesigneerd, eigen druk en 6 exempl. in potlood (defectjes in blanke marges). (2) (Gezicht met opengesperde mond). Litho, 47 x 33 cm., gesigneerd, gedateerd '53, eigen druk en 3-7 in potlood (etiketje/ kreukjes in blanke marges); (3) (Compositie). Kleurenlitho, 40 x 50 cm., gesigneerd en gedateerd 1961 in potlood. En met nog 3 andere litho's, w.o. één gedateerd '55 en afgedrukt in 10 exemplaren. (totaal 6)