met tekeningen van voornamelijk ornamenten in potlood en gouache, 16 tekeningen met bladgrootte 65 x 50 cm. (de overige kleiner), alle gesigneerd en gedateerd 1909-1913 (marginale defecten). Toegevoegd: 2 andere, w.o. een intrigerend ontwerp in gouache getiteld "Quadraatvulling", met ongeïdentificeerd monogram.