Daniel 'Chazme718' Kaliński (ur. 1980) "Gray Monday", z cyklu "Brutalismopolis", 2015 r. technika własna/płótno, 60 x 60 cm sygnowany p.d.: 'CHA | ZME | 718' sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'CHA | ZME | 718 | BRUTALISMOPOLIS | GRAY MONDAY | 2015' Od połowy lat 90 malował graffiti w takich składach jak UOP, HND, KSA, KTR czy MIAMI VICE. Jest absolwentem Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Warszawskiej (dyplom w 2008 pod kierunkiem prof. Molskiego). W swojej twórczości, zarówno tej prezentowanej na płótnach jak i murach, łączy elementy sztuki miejskiej z architektonicznymi i geometrycznymi motywami. Oprócz murali zajmuje się także ilustracją, malarstwem i projektowaniem graficznym. estymacja: 3 000 - 6 000