Les Rolling Stones, Paris, terrasse du Claridge, 1966 Tirage baryté. Signé dans la marge sous la photo. Titré, signé et numéroté 5 / 20. Cachet du photographe au dos. Analoge fotoafdruk op barytpapier. Getekend op het kader onder de foto. Getekend, getiteld en genummerd 5 / 20. Stempel van de fotograaf achteraan. 43,5x65 cm