Description: Dan VAN SEVEREN (1927-2009) Lithography No title. Signed, dated '76 and numbered E.A. Lithografie Zonder titel. Gesigneerd, gedateerd '76 en genummerd E.A. Dimensions: 69 x 49.5 cm