Sans titre, 1979 Tempera à l'œuf et à la caséine et encre sur toile. Signée et datée au dos. Inkt en tempera van eieren en caseïne op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd. 80 x 60 cm Provenance / Herkomst: Collection privée / prive collectie Exposition / Tentoonstelling: Dan Van Severen recente werken, Richard Foncke Gallery, Gent, 1980 Dan Van Severen Retrospectief, Museum voor Moderne Kunst, Oostende, 5/12/1998-14/02/1999 (reproduit dans le catalogue de l'exposition p. 77) Bibliographie / Bibliografie: Rudi Laermans, Dan Van Severen Ludion, 2000, n°168.