Cigaretta tárca olasz, 19. sz. vége, elkopott behozatali jellel (?), 800 ezrelékes ezüst, belül aranyozva, öntött test, gazdag neorokokó díszítéssel, a Pápai tiarás címerrel, Romulus és Remus a farkassal szobor ábrázolással, apró sérüléssel 117 g; 9*8,2*1,2 cm