Doboz Rosenau, 19. sz., 13 latos antik ezüst, belül aranyozva, "IZ" mesterjegy, trébelt lemez, tetején és oldalain plasztikus díszítéssel, fedelén zenélő társaság csoportkép 102 g; 3,5*8,5*5,8 cm