CECILIA WESTERBERG Danmark, född 1967 Tulipanmaniens sammenbrud Signerad och daterad på baksidan Cecilia Westerberg 2000. Blandteknik på duk, 110 x 130 cm. Signed and dated verso. Mixed media on canvas. PROVENIENS Galleri Pictura, Lund UTSTÄLLD Cobra-rummet, Sophienholm, Danmark Changes Dukskada.