CECILIA WESTERBERG Danmark, född 1967 Portraet serien "People" nr 3 Signerad och daterad på baksidan Cecilia Westerberg -01. Olja på duk, 65 x 75 cm. Signed and dated verso. Oil on canvas. PROVENIENS Galleri Pictura, Lund