Asztalközép német, 1888 utáni hold korona fémjel és 1872-1902 közötti linzi behozatali jel, 800 ezrelékes ezüst, sas mesterjegy, négy oroszlánfejes lábon álló préselt talpazat, vésett IC tulajdonosi monogrammal Ntto.: 467 g; 36,5*30,5 cm váza alakú díszes szárral, csiszolt ólomkristály tál későbbi pótlás