Alexander Tallén
1988-?
Signerad A. Tallén och daterad 2016. Bemålat stengods. Höjd 27 cm.
Untitled.
Signed A. tallén and dated 2016. Painted stoneware. Height 27 cm.
Alexander Tallén
1988-?
Untitled.