Veiling 26 sessie 1

ACA Auctions, Vechtstraat 45, 9721 AB Groningen, Niederlande
+31 (0)6 36164867

Datum der Auktion: 03.12.2019

Bild
Los-Nr. 31
Porseleinen kaststel met decor van vlinders, China, 19e eeuw
Schätzpreis
500 € - 700 €
ca. 554 $ - 775 $
Zuschlagspreis:
360 €
ca. 398 $
Bild
Los-Nr. 32
Porseleinen gemberpot met decor van bloemenvazen, China, ca. 1900
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 88 $ - 132 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 44 $
Bild
Los-Nr. 33
Porseleinen kop en schotels, China, begin 18e eeuw, Kangxi periode
Schätzpreis
240 € - 350 €
ca. 265 $ - 387 $
Zuschlagspreis:
180 €
ca. 199 $
Bild
Los-Nr. 34
Porseleinen gemberpot met houten voet, Nanking, China, ca. 1900
Schätzpreis
80 € - 140 €
ca. 88 $ - 155 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 44 $
Bild
Los-Nr. 35
Porseleinen penselenpot met Foo dog decoratie en gedicht, China, ca. 1930
Schätzpreis
80 € - 140 €
ca. 88 $ - 155 $
Zuschlagspreis:
160 €
ca. 177 $
Bild
Los-Nr. 36
Bronzen beeld van Guanyin, China, midden 20e eeuw
Schätzpreis
200 € - 350 €
ca. 221 $ - 387 $
Zuschlagspreis:
100 €
ca. 110 $
Bild
Los-Nr. 37
Aardewerk theepotje, Satsuma, Japan, ca. 1900
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 88 $ - 132 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 38
Bronzen vazen met decor van vogels, Japan ca. 1900, Meiji periode
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $
Bild
Los-Nr. 39
Bronzen vazen, Japan, ca. 1900, Meiji periode
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 40
Grote bronzen tempel wierookbrander, Japan, eind 19e eeuw
Schätzpreis
160 € - 260 €
ca. 177 $ - 288 $
Zuschlagspreis:
90 €
ca. 99 $
Bild
Los-Nr. 41
Gepolychromeerd hout/ andere, een Indische krishouder met kris, 20e eeuw.
Schätzpreis
100 € - 140 €
ca. 110 $ - 155 $
Zuschlagspreis:
90 €
ca. 99 $
Bild
Los-Nr. 42
Benen netsuke bol China 20e eeuw
Schätzpreis
80 € - 140 €
ca. 88 $ - 155 $
Zuschlagspreis:
60 €
ca. 66 $
Bild
Los-Nr. 43
Porseleinen bord met tuindecoratie, China, eind 17e eeuw, Kangxi periode
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
100 €
ca. 110 $
Bild
Los-Nr. 44
Porseleinen gemberpotten met landschapsdecoratie, China, 19e eeuw
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
60 €
ca. 66 $
Bild
Los-Nr. 45
Porseleinen dekselpot, China, ca 1700, Kangxi periode, Deksel wanli periode
Schätzpreis
600 € - 1.000 €
ca. 664 $ - 1.108 $
Zuschlagspreis:
500 €
ca. 554 $
Bild
Los-Nr. 46
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 88 $ - 132 $
Zuschlagspreis:
80 €
ca. 88 $
Bild
Los-Nr. 47
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
80 €
ca. 88 $
Bild
Los-Nr. 48
Porseleinen theepot met decor van hanen, China, ca. 1730, Yongzheng periode
Schätzpreis
500 € - 700 €
ca. 554 $ - 775 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 49
Porseleinen schotels met landschapsdecor, China, ca. 1720, Kangxi periode
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 88 $ - 132 $
Zuschlagspreis:
70 €
ca. 77 $
Bild
Los-Nr. 50
Verf en textiel Thanka Tibet ca 1900
Schätzpreis
120 € - 200 €
ca. 132 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
90 €
ca. 99 $
Bild
Los-Nr. 51
Porseleinen kop en schotels, China, ca. 1720, Kangxi periode
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 88 $ - 132 $
Zuschlagspreis:
60 €
ca. 66 $
Bild
Los-Nr. 52
Porseleinen theekommen, China, 18e eeuw
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 88 $ - 132 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $
Bild
Los-Nr. 53
Porseleinen kommen, China, 16e en 18e eeuw wo. Hatcher Collection
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 54
Porseleinen kom en vaasje, China, 18e en 19e eeuw
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 88 $ - 132 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 55
Porseleinen kom, Kanton, Famille rose, China, ca. 1900 Guangxu periode
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $
Bild
Los-Nr. 56
Porseleinen flesvaas, Kutani, Japan, ca. 1900 Meiji periode
Schätzpreis
140 € - 200 €
ca. 155 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 57
Houten inro met netsuke China 20e eeuw
Schätzpreis
80 € - 140 €
ca. 88 $ - 155 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 44 $
Bild
Los-Nr. 58
Porseleinen snuiffles met stenen dop, China, 19e eeuw ( Kangxi gemerkt )
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
80 €
ca. 88 $
Bild
Los-Nr. 59
Serpentine dekselpot van een Shishi dog, China, tweede helft 20e eeuw
Schätzpreis
200 € - 300 €
ca. 221 $ - 332 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 60
Porselein vaas China eind 20e eeuw
Schätzpreis
150 € - 250 €
ca. 166 $ - 277 $
Zuschlagspreis: