Veiling 26 sessie 1

ACA Auctions, Vechtstraat 45, 9721 AB Groningen, Niederlande
+31 (0)6 36164867

Datum der Auktion: 03.12.2019

Bild
Los-Nr. 61
Gietijzeren theepot met bronzen deksel, Japan, begin 20e eeuw
Schätzpreis
120 € - 180 €
ca. 132 $ - 199 $
Zuschlagspreis:
60 €
ca. 66 $
Bild
Los-Nr. 62
Houten beelden van Shou Lao en Boeddha, China, midden 20e eeuw
Schätzpreis
100 € - 150 €
ca. 110 $ - 166 $
Zuschlagspreis:
60 €
ca. 66 $
Bild
Los-Nr. 63
Koperen pot met uitgehamerd decor, Japan, ca. 1900, Meiji periode
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 88 $ - 132 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 64
Peking glazen vaasje China 20e eeuw
Schätzpreis
100 € - 180 €
ca. 110 $ - 199 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 65
Marmeren beeld van Boeddha, Birma, midden 20e eeuw
Schätzpreis
320 € - 450 €
ca. 354 $ - 498 $
Zuschlagspreis:
160 €
ca. 177 $
Bild
Los-Nr. 66
Hardstenen snuifflesje, China, midden 20e eeuw
Schätzpreis
60 € - 100 €
ca. 66 $ - 110 $
Zuschlagspreis:
30 €
ca. 33 $
Bild
Los-Nr. 67
Aardewerk, Yixing theepotje, China, eerste helft 20e eeuw
Schätzpreis
200 € - 300 €
ca. 221 $ - 332 $
Zuschlagspreis:
220 €
ca. 243 $
Bild
Los-Nr. 68
Cameo glazen snuifflesje, China, tweede helft 20e eeuw
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 88 $ - 132 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 69
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 88 $ - 132 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 70
Porseleinen snuifflesje, China, eerste helft 20e eeuw
Schätzpreis
120 € - 200 €
ca. 132 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
60 €
ca. 66 $
Bild
Los-Nr. 71
Bamboe stoel, China, begin 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
30 €
ca. 33 $
Bild
Los-Nr. 72
Groot houten beeld, Indonesië, Bali, tweede helft 20e eeuw
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
80 €
ca. 88 $
Bild
Los-Nr. 73
Groot borduurwerk met oa. gouddraad, India, midden 20e eeuw
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 88 $ - 132 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 74
Munten en penningen China 20e eeuw
Schätzpreis
120 € - 200 €
ca. 132 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
220 €
ca. 243 $
Bild
Los-Nr. 75
Handgemaakt fragment van een religieus boek, India, 19e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
20 €
ca. 22 $
Bild
Los-Nr. 76
Houten lunchbox met lakwerk, China, midden 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 60 €
ca. 44 $ - 66 $
Zuschlagspreis:
60 €
ca. 66 $
Bild
Los-Nr. 77
Houten console tafel ingelegd met huanghuali, China, eerste helft 20e eeuw
Schätzpreis
240 € - 400 €
ca. 265 $ - 443 $
Zuschlagspreis:
450 €
ca. 498 $
Bild
Los-Nr. 78
Houten kastje met lakwerk, China, midden 20e eeuw
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $
Bild
Los-Nr. 79
Iepenhouten stoelen, China, eerste helft 20e eeuw
Schätzpreis
200 € - 350 €
ca. 221 $ - 387 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 80
Houten wandtafel, China, eerste helft 20e eeuw
Schätzpreis
300 € - 500 €
ca. 332 $ - 554 $
Zuschlagspreis:
150 €
ca. 166 $
Bild
Los-Nr. 81
Houten kist met messing beslag, China, midden 20e eeuw
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
20 €
ca. 22 $
Bild
Los-Nr. 82
Kamerscherm metaal met decor van bomen en olifant, India, begin 20e eeuw
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 110 $ - 221 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $
Bild
Los-Nr. 83
Kist
Schätzpreis
40 € - 80 €
ca. 44 $ - 88 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 44 $
Bild
Los-Nr. 201
Schätzpreis
60 € - 90 €
ca. 66 $ - 99 $
Zuschlagspreis:
30 €
ca. 33 $
Bild
Los-Nr. 202
Zilver, gordelhaak, Rotterdam 1840.
Schätzpreis
100 € - 140 €
ca. 110 $ - 155 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $
Bild
Los-Nr. 203
Leder/ zilver, Een lot van 3 sigarenhouders, Nederlands rond 1900.
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 88 $ - 132 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 204
Zilver, kleine bonbonmand opengewerkt, Voorschoten 1922.
Schätzpreis
80 € - 120 €
ca. 88 $ - 132 $
Zuschlagspreis:
40 €
ca. 44 $
Bild
Los-Nr. 205
Zilver, stel strooiers, Sheffield 1892/93.
Schätzpreis
100 € - 140 €
ca. 110 $ - 155 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $
Bild
Los-Nr. 206
Zilver gevuld met gips Inktstel Nederland 1867
Schätzpreis
100 € - 180 €
ca. 110 $ - 199 $
Zuschlagspreis:
50 €
ca. 55 $
Bild
Los-Nr. 208
Zilver, kleine prijsbeker ( Groningana) , Voorschoten 1929.
Schätzpreis
60 € - 100 €
ca. 66 $ - 110 $
Zuschlagspreis:
30 €
ca. 33 $