Kunst und Antiquitäten

Dorotheum GmbH & Co. KG, Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1

Datum der Auktion: 25.05.2019

Bild
Los-Nr. 394
stříbro 800/1000, 6 stříbrných objímek s
Aufrufpreis
6.000 CZK - 3.500 CZK
ca. 260 $ - 151 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 424
porcelán, modrý fond, zlaceno, Březová
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $
Bild
Los-Nr. 439
porcelán, bíla glazura, návrh Dorothea
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $
Bild
Los-Nr. 446
porcelán, podglazurně malovaný motiv
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 473
sklo čiré, vrstvené rozalínem, projmutý
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $
Bild
Los-Nr. 213
Z knihy Čarodějnická kuchyně, signováno
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $
Bild
Los-Nr. 486
sklo čiré, leptaný, broušený a pestře
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 231
Pokušenie sv. Antonína, signováno a
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 232
Sestry, signováno a datováno vpravo dole
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 233
Ex libris František Pultr, signováno a
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 234
P. F. 1985, popsáno, datováno a
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 235
Ruže (With compliments), signováno a
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 236
Ex libris Maria (Spojenie protikladov
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 250
Postava, signováno a datováno vpravo
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
7.500 CZK
ca. 325 $
Bild
Los-Nr. 269
Vysoká škola I, nesignováno, suchá
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 270
Paganini V (1. stav), nesignováno, suchá
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $
Bild
Los-Nr. 271
Paganini II, nesignováno, suchá
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $
Bild
Los-Nr. 284
Jezdci, signováno a datováno vpravo dole
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 290
Dívka v šátku, signováno a datováno
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $
Bild
Los-Nr. 295
Bez názvu, signováno a datováno vpravo
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 297
Bez názvu, signováno vpravo dole tužkou
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 301
Bios, signováno a datováno vpravo dole
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 302
Dívka s šátkem, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 308
Bez názvu, signováno a datováno na zadní
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
9.000 CZK
ca. 390 $
Bild
Los-Nr. 312
Hlava dívky, signováno vpravo dole C
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $
Bild
Los-Nr. 316
Dívčí akt, signováno a datováno nahoře
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $
Bild
Los-Nr. 319
Konvolut 3 grafických listů; U vody
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $
Bild
Los-Nr. 321
Franz Kafka, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $
Bild
Los-Nr. 344
dřevo, řezané, pestře polychromované
Aufrufpreis
6.500 CZK - 5.000 CZK
ca. 281 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 338
dřevo řezané, pestře polychromované
Aufrufpreis
7.000 CZK - 5.000 CZK
ca. 303 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
5.000 CZK
ca. 216 $