Kunst und Antiquitäten

Dorotheum GmbH & Co. KG, Hotel Grand Majestic Plaza, Truhlářská 16, Praha 1

Datum der Auktion: 25.05.2019

Bild
Los-Nr. 31
Předjaří na Bělé, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
25.000 CZK - 18.000 CZK
ca. 1.083 $ - 780 $
Zuschlagspreis:
20.000 CZK
ca. 867 $
Bild
Los-Nr. 32
Krajina s vesnicí, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
18.000 CZK - 12.000 CZK
ca. 780 $ - 520 $
Zuschlagspreis:
12.000 CZK
ca. 520 $
Bild
Los-Nr. 33
Zimní krajina, signováno vpravo dole Al
Aufrufpreis
80.000 CZK - 50.000 CZK
ca. 3.468 $ - 2.167 $
Zuschlagspreis:
65.000 CZK
ca. 2.818 $
Bild
Los-Nr. 34
Žně, signováno vpravo dole Lolek St
Aufrufpreis
30.000 CZK - 22.000 CZK
ca. 1.300 $ - 953 $
Zuschlagspreis:
22.000 CZK
ca. 953 $
Bild
Los-Nr. 35
Tetřívci, signováno vpravo dole O. Číla
Aufrufpreis
25.000 CZK - 15.000 CZK
ca. 1.083 $ - 650 $
Zuschlagspreis:
18.000 CZK
ca. 780 $
Bild
Los-Nr. 36
Lovecké zátiší, signováno, popsáno a
Aufrufpreis
60.000 CZK - 40.000 CZK
ca. 2.601 $ - 1.734 $
Zuschlagspreis:
40.000 CZK
ca. 1.734 $
Bild
Los-Nr. 37
Indická dívka, signováno vlevo dole
Aufrufpreis
45.000 CZK - 30.000 CZK
ca. 1.951 $ - 1.300 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 38
Oslava, signováno vlevo dole A. Wierer
Aufrufpreis
8.000 CZK - 5.000 CZK
ca. 346 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
15.000 CZK
ca. 650 $
Bild
Los-Nr. 39
Lovecké zátiší, signováno vlevo dole
Aufrufpreis
10.000 CZK - 7.000 CZK
ca. 433 $ - 303 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 40
Tokaniště, signováno vpravo dole O
Aufrufpreis
9.000 CZK - 6.000 CZK
ca. 390 $ - 260 $
Zuschlagspreis:
8.000 CZK
ca. 346 $
Bild
Los-Nr. 41
Krajina s řekou, signováno, datováno a
Aufrufpreis
30.000 CZK - 20.000 CZK
ca. 1.300 $ - 867 $
Zuschlagspreis:
20.000 CZK
ca. 867 $
Bild
Los-Nr. 42
Krajina se snopy, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
60.000 CZK - 38.000 CZK
ca. 2.601 $ - 1.647 $
Zuschlagspreis:
40.000 CZK
ca. 1.734 $
Bild
Los-Nr. 43
U vody, signováno vlevo dole Neogrady
Aufrufpreis
18.000 CZK - 12.000 CZK
ca. 780 $ - 520 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 44
Letní krajina, signováno vlevo dole
Aufrufpreis
4.500 CZK - 3.000 CZK
ca. 195 $ - 130 $
Zuschlagspreis:
3.000 CZK
ca. 130 $
Bild
Los-Nr. 45
Žně, signováno a datováno vlevo dole
Aufrufpreis
40.000 CZK - 26.000 CZK
ca. 1.734 $ - 1.127 $
Zuschlagspreis:
40.000 CZK
ca. 1.734 $
Bild
Los-Nr. 46
Odpočinek na pasece, signováno a
Aufrufpreis
50.000 CZK - 34.000 CZK
ca. 2.167 $ - 1.474 $
Zuschlagspreis:
75.000 CZK
ca. 3.251 $
Bild
Los-Nr. 47
Zima na vsi, signováno vlevo dole tužkou
Aufrufpreis
8.000 CZK - 5.000 CZK
ca. 346 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 48
První nádvoří zámku v Jindřichově
Aufrufpreis
6.000 CZK - 4.000 CZK
ca. 260 $ - 173 $
Zuschlagspreis:
4.000 CZK
ca. 173 $
Bild
Los-Nr. 49
Letní krajina, signováno vlevo dole Al
Aufrufpreis
70.000 CZK - 45.000 CZK
ca. 3.035 $ - 1.951 $
Zuschlagspreis:
55.000 CZK
ca. 2.384 $
Bild
Los-Nr. 50
Chrudimka pod Stanem u Vítanova
Aufrufpreis
600.000 CZK - 380.000 CZK
ca. 26.015 $ - 16.476 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 51
Z Českomoravské vysočiny, signováno a
Aufrufpreis
18.000 CZK - 12.000 CZK
ca. 780 $ - 520 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 52
Na pastvě, signováno vpravo dole Jan
Aufrufpreis
45.000 CZK - 30.000 CZK
ca. 1.951 $ - 1.300 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 53
Z Orlických hor, signováno a datováno
Aufrufpreis
15.000 CZK - 10.000 CZK
ca. 650 $ - 433 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 54
Krajina z Vožicka, signováno vpravo dole
Aufrufpreis
24.000 CZK - 16.000 CZK
ca. 1.040 $ - 693 $
Zuschlagspreis:
28.000 CZK
ca. 1.214 $
Bild
Los-Nr. 55
V říčním přístavu, signováno a datováno
Aufrufpreis
8.000 CZK - 5.000 CZK
ca. 346 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 56
Pohled na Kamýk a Házmburk, signováno a
Aufrufpreis
30.000 CZK - 20.000 CZK
ca. 1.300 $ - 867 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 57
Otava u Přešťovic, signováno a datováno
Aufrufpreis
8.000 CZK - 5.000 CZK
ca. 346 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 58
Zadní rybník v Průnonicích, signováno
Aufrufpreis
8.000 CZK - 5.000 CZK
ca. 346 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 59
Letní krajina, signováno vpravo dole B
Aufrufpreis
80.000 CZK - 50.000 CZK
ca. 3.468 $ - 2.167 $
Zuschlagspreis:
60.000 CZK
ca. 2.601 $
Bild
Los-Nr. 60
Jarní krajina, signováno vlevo dole
Aufrufpreis
150.000 CZK - 100.000 CZK
ca. 6.503 $ - 4.335 $
Zuschlagspreis:
320.000 CZK
ca. 13.875 $