Auction 15.02.2020

DVC Antwerp, Ellermanstraat 36, 2000 ANTWERP, Belgien
dvc@dvc.be · +32 (0)3 2323664 · +32 (0)3 2342214

Datum der Auktion: 15.02.2020 - 17.02.2020

Bild
Los-Nr. 385
Twee zeventiende/achttiende eeuwse
Schätzpreis
50 € - 100 €
ca. 54 $ - 108 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 386
Chinese vaas in gemerkt porselein met
Schätzpreis
200 € - 300 €
ca. 216 $ - 325 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 387
Paar antieke Chinese kommen in porselein
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 108 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 388
Lot (16) achttiende eeuws Chinees
Schätzpreis
50 € - 100 €
ca. 54 $ - 108 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 389
Lot (4) Chinees porselein met blauwwit
Schätzpreis
50 € - 100 €
ca. 54 $ - 108 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 390
Lot van dertien achttiende eeuwse
Schätzpreis
50 € - 100 €
ca. 54 $ - 108 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 391
Chinese sculptuur in hout ingelegd met
Schätzpreis
50 € - 100 €
ca. 54 $ - 108 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 392
Antieke Chinese bijzettafel in
Schätzpreis
250 € - 400 €
ca. 271 $ - 433 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 393
Schätzpreis
160 € - 200 €
ca. 173 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 394
Schätzpreis
150 € - 250 €
ca. 162 $ - 271 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 395
Antieke Chinese piédestalle in
Schätzpreis
200 € - 300 €
ca. 216 $ - 325 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 396
Schätzpreis
200 € - 250 €
ca. 216 $ - 271 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 397
Mooi paar vrij grote achttiende eeuwse
Schätzpreis
200 € - 500 €
ca. 216 $ - 542 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 398
Set van zes vroeg achttiende eeuwse
Schätzpreis
300 € - 600 €
ca. 325 $ - 650 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 399
Lot (2) achttiende eeuws Chinees
Schätzpreis
150 € - 250 €
ca. 162 $ - 271 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 400
Paar 17°/18° eeuwse Japanse kruikjes in
Schätzpreis
250 € - 500 €
ca. 271 $ - 542 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 403
Achttiende eeuwse Chinese kom in
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 108 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 404
Set van vier achttiende eeuwse Chinese
Schätzpreis
100 € - 150 €
ca. 108 $ - 162 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 405
Lot (2) zeventiende eeuws Japans
Schätzpreis
100 € - 150 €
ca. 108 $ - 162 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 406
Antieke Japanse negentiende eeuwse
Schätzpreis
50 € - 80 €
ca. 54 $ - 86 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 407
Lot (2) achttiende eeuws Japanse
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 108 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 408
Antiek driedelig kaststel met
Schätzpreis
150 € - 300 €
ca. 162 $ - 325 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 409
Set van vijf achttiende eeuwse Chinese
Schätzpreis
200 € - 500 €
ca. 216 $ - 542 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 410
Paar kleine achttiende eeuwse Chinese
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 108 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 411
Lot met vier achttiende eeuwse Chinese
Schätzpreis
50 € - 100 €
ca. 54 $ - 108 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 412
Set van drie achttiende eeuwse Chinese
Schätzpreis
80 € - 150 €
ca. 86 $ - 162 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 414
Lot (7) achttiende eeuws Chinees
Schätzpreis
50 € - 100 €
ca. 54 $ - 108 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 415
Lot (25) achttiende eeuws Chinees
Schätzpreis
50 € - 100 €
ca. 54 $ - 108 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 416
Lot (2) Chinees porselein met een
Schätzpreis
50 € - 100 €
ca. 54 $ - 108 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 417
Lot van twee Japanse sculpturen in
Schätzpreis
50 € - 80 €
ca. 54 $ - 86 $
Zuschlagspreis: