Auction 15.02.2020

DVC Antwerp, Ellermanstraat 36, 2000 ANTWERP, Belgien
dvc@dvc.be · +32 (0)3 2323664 · +32 (0)3 2342214

Datum der Auktion: 15.02.2020 - 17.02.2020

Bild
Los-Nr. 858
20ste eeuwse vlakdruk (zeefdruk
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 21 $ - 43 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 894
BOON WILLEM (1902 – 1986
Schätzpreis
500 € - 600 €
ca. 542 $ - 650 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 895
REM (1904 – 1974) werk in gemengde
Schätzpreis
150 € - 250 €
ca. 162 $ - 271 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 898
HEYBOER ANTON (1924 – 2005) gouache
Schätzpreis
400 € - 500 €
ca. 433 $ - 542 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 923
MEERBERGEN RUDOLF (1908 – 1987
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 924
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 925
BAUDEZ (20° EEUW) olieverfschilderij op
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 5
QUINTER antieke sculptuur in biscuit met
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 58
‘Antieke’ sculptuur in marmer en albast
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 78
Gepolychromeerde hout sculptuur in
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 452
Antiek Aubusson-wandtapijt met een
Schätzpreis
400 € - 700 €
ca. 433 $ - 758 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 514
OOSTENRIJK – vroege 19° EEUW paar
Schätzpreis
900 € - 1.500 €
ca. 975 $ - 1.626 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 523
ZIMMERMAN A & J antieke zakfles in
Schätzpreis
150 € - 250 €
ca. 162 $ - 271 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 527
ROBERTS & BELK antieke cilindervormige
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 108 $ - 216 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 759
JOHAN ROHDE (1856 – 1935) – GEORG JENSEN
Schätzpreis
2.600 € - 4.000 €
ca. 2.818 $ - 4.336 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 764
HANSEN HANS (1884 – 1940) schelpvormige
Schätzpreis
300 € - 500 €
ca. 325 $ - 542 $
Zuschlagspreis: