Auction 11.06.2018

Veilinghuis Van Spengen
Koninginneweg 25
1217 KR Hilversum
Niederlande
[email protected] · +31 (0)35 6400989

Datum der Auktion: 11.06.2018 - 15.06.2018

Zurück

Bild

mahonie biedermeier commode met 3 laden versierd met bronzen grepen en rustend op tapstoelopende poten, circa 1830, h. 94, br. 96, d. 40

Los #: 1

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Datum: 11.06.2018 - 15.06.2018

Bild

set van 6 mahonie empire stoelen waarvan 2 met arrmleggers, ingelegd met koperen bies en rustend op sabelpoten, circa 1810

Los #: 2

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

Franse rozenhouten gefineerde commode ingelegd met intarsia en parquetterie van fijnhoutsoorten, met marmeren blad en gebogen front waarin 5 laden en rustend op gebogen poten met bronzen tenen, Louis XVI-stijl, 19e eeuw, h. 90, br. 130, d. 56

Los #: 3

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

mahonie Louis XVI kabinet bekroond door opengewerkte galerijrand, met 2 deuren geflankeerd door halfronde zuilen met bronzen kapitelen, in de rechte onderkast 3 laden en rustend op klauwpoten, circa 1810, h. 225, br. 157, d. 56

Los #: 4

Schätzpreis: 800 € - 1.200 €

Bild

mahonie Louis XVI chiffonière met 6 rechte laden, geflaneerd door afgeschuinde zijden en rustend op tapstoelopende poten, circa 1790, h. 146, br. 101, d. 46

Los #: 5

Schätzpreis: 200 € - 400 €

Bild

Franse smeedijzeren stoel versierd met balustervormige bronzen knoppen, rustend op gekruiste poten en bekleed met rode velours, 19e eeuw € 350 openingsbod

Los #: 6

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

mahonie Louis XVI hoekkastje ingelegd met fijnhouten intarsia met bolfront waarin lade en deurtje, 18e eeuw, h. 89, diepte tot de hoek 50 € 250 openingsbod

Los #: 7

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Hollandse mahonie biedermeier trumeau met gebogen fries waarin lade en rustend op gebogen pilaren, 19e eeuw, h. 81, br. 88, d. 50

Los #: 8

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

clubfauteuil met kuipvormige rug geheel overtrokken met cognackleurig leer en versierd met koperen sier nagels

Los #: 9

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

mahonie biedermeier drankenkastje met marmeren bovenblad en gebogen deurtje, 19e eeuw, h. 77 cm. € 400 openingsbod

Los #: 10

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

noten vlinderbank, tafel met gecontourneerde rand en rustend op spinnenpoot, h. 75, bladmaat 130 x 98 en bijpassende set van 6 stoelen, allen versierd met zwartgepolitoerde details, circa 1870

Los #: 11

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Hollandse eiken Louis XVI commode met 4 laden geflankeerd door gecanneleerde zuilen en rustend op tapstoelopende poten, h. 81, br. 90, d. 49

Los #: 12

Schätzpreis: 100 € - 200 €

Bild

Ziegler, 302 x 220

Los #: 13

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

Meshed, 410 x 300 € 550 openingsbod

Los #: 14

Schätzpreis: 600 € - 800 €

Bild

Tabriz tapijt, 291 x 202

Los #: 15

Schätzpreis: 200 € - 300 €

Bild

mahonie empire bankje met aan 2 zijden gebogen armleggers en rustend op klauwpoten, bekleed met groen damast, 1e kwart 19e eeuw, br. 186 cm. € 350 openingsbod

Los #: 16

Schätzpreis: 400 € - 600 €

Bild

Franse mahonie empire bergére met rechte rug en gebogen armleggers, 1e kwart 19e eeuw

Los #: 17

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

stel beschilderde en vergulde armstoelen bekroond door strikmotief, met medaillonvormige rug omlijst door gestoken bies, armleggers en rustend op gecanneleerde poten, Louis XVI-stijl, 19e eeuw

Los #: 18

Schätzpreis: 250 € - 350 €

Bild

Hollandse mahonie gefineerde Louis XV theetafel met rechthoekig blad voorzien van opstaande rand, versierd met gestoken ornamenten en rustend op klauwpoten, midden 18e eeuw, h. 80, br. 93, d. 61 € 1125 openingsbod

Los #: 19

Schätzpreis: 1.500 € - 2.000 €

Bild

mahonie dumbwaiter met drie ronde etagèrebladen oplopend in formaat, rustend op gebogen driepoot, 19e eeuw, h. 112 € 450 openingsbod

Los #: 20

Schätzpreis: 600 € - 800 €

Bild

Hollandse mahonie biedermeier schommelwieg versierd met gedraaide stijlen en florale details, rustend op gekruiste regel en klauwpoten, 1e helft 19e eeuw, h. 165, br. 140 € 1500 openingsbod

Los #: 21

Bild

kristallen 12-lichts kroonluchter met gebogen armen, en versierd met kristallen pegels, hoogte: 93 cm. (gemeten exclusief ketting) € 450 openingsbod

Los #: 22

Schätzpreis: 600 € - 800 €

Bild

mahonie empire linnenkast met rechte lade in de fries, 2 deuren geflankeerd door zwarte halfronde zuilen en 2 deuren, 1e helft 19e eeuw, h. 141, br. 100, d. 43 € 800 openingsbod

Los #: 23

Schätzpreis: 800 € - 1.200 €

Bild

Engelse gebeitst zachthouten credens met 2 deurtjes rustend op verhoogde voet waarin 2 laden, 19e eeuw, h. 122, br. 58, d. 41 € 300 openingsbod

Los #: 24

Schätzpreis: 300 € - 400 €

Bild

kastanjehouten tafel met rechthoekig blad waaronder 2 laden, rustend op schuingeplaatste poten verbonden door regel, 18e eeuw, h. 78, bladmaat: 203 x 94

Los #: 25

Schätzpreis: 600 € - 800 €

Bild

mahonie empire trumeau met grijsmarmeren blad, rechte lade in de fries geflankeerd door bronzen toortsen en rustend op ronde zuilen, circa 1810, h. 85, br. 65, d. 35 € 750 openingsbod

Los #: 26

Schätzpreis: 800 € - 1.200 €

Bild

Hollands wortelnoten gefineerd kabinet met oplopende kap bekroond door strikmotief en medaillon waarin gestoken putto met allegorie op de ambacht, 2 deuren en in de dubbelgebogen onderkast 3 laden, rustend op klauwpoten en versierd met gestoken vazen, 2e helft 18e eeuw, h. 227, br. 166, d. 60 € 2400

Los #: 27

Schätzpreis: 2.500 € - 3.500 €

Bild

mahonie gefineerde empire secretaire met lade en rechte schrijfklep waarachter interieur met vakken en laden waaronder 2 deurtjes geflankeerd door ronde zuilen met bronzen kapitelen, circa 1820, h. 160, br. 97, d. 47 € 950 openingsbod

Los #: 28

Schätzpreis: 1.000 € - 1.500 €

Bild

groen marmeren piëdestal met gecanneleerde stam rustend op octagonale voet, 19e eeuw, h. 110

Los #: 29

Schätzpreis: 300 € - 500 €

Bild

Engelse mahonie canterbury met gespijlde zijden -naar antiek voorbeeld

Los #: 30

Schätzpreis: 100 € - 150 €