Hollandse mahonie gefineerde Louis XV theetafel met rechthoekig blad voorzien van opstaande rand, versierd met gestoken ornamenten en rustend op klauwpoten, midden 18e eeuw, h. 80, br. 93, d. 61 € 1125 openingsbod