Hollands wortelnoten gefineerd kabinet met oplopende kap bekroond door strikmotief en medaillon waarin gestoken putto met allegorie op de ambacht, 2 deuren en in de dubbelgebogen onderkast 3 laden, rustend op klauwpoten en versierd met gestoken vazen, 2e helft 18e eeuw, h. 227, br. 166, d. 60 € 2400 openingsbod