Auction 10.11.2020

info@dezwaan.nl · +31 (0)20 6220447 · +31 (0)20 638 45 76

Datum der Auktion: 10.11.2020 - 23.11.2020

Bild
Los-Nr. 1552
Collection of 4 books among which 2 on rattan weavings
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 1553
Collection of 5 publications
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 1100Y
Geen Lot
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 1253
Twee damesbeursjes,
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 1111
Japan, drie Shunga prenten, 20e eeuw
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 1164
Polychroom houten Madonna
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 1213
Hangvitrine en diverse snuisterijen, 20e eeuw
Schätzpreis
0 €
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 1786
China, blauw-wit porseleinen wierookhouder en dekseldoos, 20e eeuw
Schätzpreis
10 € - 20 €
ca. 11 $ - 23 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 1090
Twee tinnen taste-de-vins en bord
Schätzpreis
10 € - 20 €
ca. 11 $ - 23 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 1124
Indonesie, koperen ketel
Schätzpreis
10 € - 20 €
ca. 11 $ - 23 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 3841
Perzisch kussen
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 23 $ - 47 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 8230
Zwart laqué houten dobbeltafeltje
Schätzpreis
20 € - 40 €
ca. 23 $ - 47 $
Zuschlagspreis: