Auction 10.11.2020

info@dezwaan.nl · +31 (0)20 6220447 · +31 (0)20 638 45 76

Datum der Auktion: 10.11.2020 - 23.11.2020

Bild
Los-Nr. 8259
Jean-François Crochet voor Terzani, Italië, 'Solune' wandlamp,
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 118 $ - 237 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 8260
Zes verchroomd stalen vloerlampen
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 118 $ - 237 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 8261
Drie hanglampen
Schätzpreis
150 € - 250 €
ca. 178 $ - 296 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 8262
U.S.A, Carlisle & Finch, messing zoeklicht, ca. 1973,
Schätzpreis
300 € - 400 €
ca. 356 $ - 474 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 8263
Nils Strinning, Zweden, String modulair wandkast-systeem, 1961,
Schätzpreis
400 € - 600 €
ca. 474 $ - 712 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4000
Schätzpreis
800 € - 1.200 €
ca. 949 $ - 1.424 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4001
Rechthoekige schoorsteenspiegel in verguld houten lijst, Louis XVI,
Schätzpreis
2.400 € - 3.000 €
ca. 2.849 $ - 3.562 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4002
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst in rococo-stijl, 19de eeuw,
Schätzpreis
800 € - 1.000 €
ca. 949 $ - 1.187 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4003
Rechthoekige spiegel in verguld en grijs gelakt houten lijst, Louis XV,
Schätzpreis
1.600 € - 2.000 €
ca. 1.899 $ - 2.374 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4004
Rechthoekige spiegel in rijk gestoken verguld/gebronsd houten lijst,
Schätzpreis
500 € - 800 €
ca. 593 $ - 949 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4005
Spiegel in gebronsd houten lijst in Louis XVI-stijl,
Schätzpreis
300 € - 500 €
ca. 356 $ - 593 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4006
Rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst, ca. 1830,
Schätzpreis
400 € - 600 €
ca. 474 $ - 712 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4007
Spiegel in gezwart eikenhouten robbellijst met schildpad, 19e eeuw
Schätzpreis
400 € - 600 €
ca. 474 $ - 712 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4008
Gefacetteerde spiegel in gezwart houten robbellijst met schildpad
Schätzpreis
1.500 € - 2.000 €
ca. 1.781 $ - 2.374 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4009
Gefacetteerde spiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw,
Schätzpreis
600 € - 800 €
ca. 712 $ - 949 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4010
Spiegel in verguld houten lijst, Louis XVI,
Schätzpreis
1.900 € - 2.300 €
ca. 2.256 $ - 2.731 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4011
Verguld houten convexspiegel, 'butlerspiegel', Empire,
Schätzpreis
300 € - 500 €
ca. 356 $ - 593 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4012
Engeland, butlerspiegel in ronde verguld houten lijst, 19de eeuw,
Schätzpreis
200 € - 300 €
ca. 237 $ - 356 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4013
Rechthoekige spiegel in verguld houten lijst, louis XVI,
Schätzpreis
300 € - 400 €
ca. 356 $ - 474 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4014
Spiegel in crème en verguld gelakt houten lijst, Louis XVI, ca. 1800
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 118 $ - 237 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4015
Spiegel in verguld houten lijst, Napoleon III.
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 118 $ - 237 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4016
Duitsland, rechthoekige spiegel in berkenhouten lijst, Biedermeier, ca. 1830,
Schätzpreis
160 € - 200 €
ca. 189 $ - 237 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4017
Messing en verguld bronzen twaalflichts kaarsenbolkroon, 19de eeuw,
Schätzpreis
100 € - 150 €
ca. 118 $ - 178 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4018
Koperen en bronzen twaalflichts kaarsenbolkroon, 19de eeuw,
Schätzpreis
200 € - 400 €
ca. 237 $ - 474 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4019
Zwart gebeitst houten staande schemerlamp, art deco,
Schätzpreis
60 € - 100 €
ca. 71 $ - 118 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4020
Damspiegel in verguld houten lijst, ca. 1800
Schätzpreis
500 € - 700 €
ca. 593 $ - 831 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4021
Vierlichts kroon
Schätzpreis
100 € - 200 €
ca. 118 $ - 237 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4022
Gefacetteerde damspiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw,
Schätzpreis
400 € - 600 €
ca. 474 $ - 712 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4023
Damspiegel in verguld houten lijst, 19e eeuw
Schätzpreis
200 € - 400 €
ca. 237 $ - 474 $
Zuschlagspreis:
Bild
Los-Nr. 4024
Gefacetteerde spiegel in lijst Renaissance-stijl,
Schätzpreis
1.500 € - 2.000 €
ca. 1.781 $ - 2.374 $
Zuschlagspreis: