Auction 10.04.2017

Derksen Veilingbedrijf
Amsterdamseweg 23
6814 GA Arnhem
Niederlande
[email protected] · +31 (0)26 4421498

Datum der Auktion: 10.04.2017

Zurück

Bild
Chopard

Chopard Chopard gouden schakelcollier, 18-krt, Happy Diamonds, Happy Chains, bezet met 34 briljant geslepen diamanten, totaal 1.52 ct FC en 5 briljantgeslepen diamanten 0.28 ct. FC Lose, serienummer 9207007, adviesverkoop in 2000 euro 12.500

Los #: 7160

Schätzpreis: 3.500 € - 4.000 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Kussenkast

Kussenkast 17e Eeuwse eiken met palissander kussenkast met kolommen, tussenlade en leeuwmaskers, staand op bolpoten, 219 cm hoog, 179 cm breed, 71 cm diep

Los #: 24

Schätzpreis: 1.500 € - 2.500 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Armband

Armband Witgouden tennisarmband, 18-krt, bezet met Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 2,43 ct, chatonzetting, 18 cm lang

Los #: 7129

Schätzpreis: 2.225 € - 2.500 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Suzuki

Suzuki Suzuki Swift hatchback, 1328 cc, afgifte deel I 02-02-2007, zwart, APK vervallen 12-02-2017, kenteken 92-TV-BR. Bijkomende kosten voor de nieuwe accu 90,35 euro

Los #: 476

Datum: 10.04.2017

Bild
Meijer, Louis

Meijer, Louis Gesigneerd Meijer, Louis 1809-1866, Figuren bij schepen op het strand, paneel 24x36,5 cm

Los #: 256

Schätzpreis: 1.500 € - 2.000 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Fountain of Jewels

Fountain of Jewels House of Faberge, Fountain of Jewels. The Peter Carl Faberge 150th anniversary Imperial Egg, gemerkt Sterling 925 met vergulde ornamenten en blauw geemailleerd decor met muziekdoos (niet goed werkend), 17 cm hoog, The Franklin Mint collectie, compleet met doos

Los #: 8015

Datum: 10.04.2017

Bild
Garden of Jewels

Garden of Jewels House of Faberge, Garden of Jewels, gemerkt Sterling 925 met vergulde ornamenten en groen geemailleerd decor met muziekdoos, 19 cm hoog, The Franklin Mint collectie, compleet met doos

Los #: 8017

Datum: 10.04.2017

Bild
Swan Lake

Swan Lake House of Faberge, Swan lake, gemerkt Sterling 925 met vergulde ornamenten en blauw en grijs geemailleerd decor met muziekdoos (niet goed werkend), 17,5 cm hoog,The Franklin Mint collectie, compleet met doos

Los #: 8021

Datum: 10.04.2017

Bild
Fantasiecollier

Fantasiecollier Witgouden fantasiecollier, 18-krt, bezet met groene saffier en Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,71 ct, 42 cm lang

Los #: 7119

Datum: 10.04.2017

Bild
Fantasie collier

Fantasie collier Fraaie witgouden fantasie collier, 18-krt, bezet met saffier en Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 1,04 ct, 42 cm lang

Los #: 7150

Schätzpreis: 1.850 € - 2.000 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Pander bank

Pander bank Art Deco bank van Pander, onderdeel van lambrisering met aan beide zijden kastjes met o.a. gebogen glas en gestoken decor op de achterwand, 343 cm breed, 140 cm hoog, 93 cm diep. (linker zijkant niet afgewerkt

Los #: 194

Schätzpreis: 1.000 € - 2.000 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Vos, Maria

Vos, Maria Toegeschreven aan Vos, Maria 1824-1906, Stilleven met tinnen schotel met oesters, citroenen, Keulse klepkan en Venetiaans glas, werk is door Jeroen Kapelle RKD toegeschreven, zie brief, paneel 32x41 cm

Los #: 37

Schätzpreis: 1.250 € - 1.750 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Entouragering

Entouragering Witgouden entouragering, 18-krt, bezet met witte en cognac Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 1,46 ct, 17,25 mm

Los #: 7146

Schätzpreis: 1.500 € - 1.750 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Bijbel

Bijbel Antieke Bijbel, statenvertaling door Hendrick en Jacob Keur en Marcus Doornick te Amsterdam 1686 in gerestaureerde lederen kaft, voorzien van 6 gravures: 40-jarige reis van Mozes, Paradijs, Jeruzalem, Kanaan, Wereld en de reizen van Paulus. Compleet met de Aprocryphe

Los #: 57

Schätzpreis: 1.000 € - 1.500 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Witgouden collier

Witgouden collier Witgouden riviere collier, 18-krt, bezet met zwarte briljant, peermodel en witte Top Wesselton briljant geslepen diamant, totaal ca 3,16 ct, 42 cm lang

Los #: 7120

Schätzpreis: 1.250 € - 1.500 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Vlieger, Simon Jacobsz de

Vlieger, Simon Jacobsz de Toegeschreven aan Vlieger, Simon Jacobsz de 1600-1653, Schepen voor de kust bij baken, paneel 18x28 cm

Los #: 244

Schätzpreis: 1.000 € - 1.250 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Rose Bouquet

Rose Bouquet House of Faberge, Rose bouquet, gemerkt Sterling 925 met vergulde ornamenten en roze geemailleerd decor met strikken, 15 cm hoog.,The Franklin Mint collectie, compleet met doos

Los #: 8012

Schätzpreis: 750 € - 1.250 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Haas, Johannes Hubertus Leonardus de

Haas, Johannes Hubertus Leonardus de Gesigneerd Haas, Johannes Hubertus Leonardus de 1832-1908, Landschap met liggende koe, bok en geitje, paneel 26,5x35,5 cm

Los #: 50

Datum: 10.04.2017

Bild
Kast

Kast Rijk gestoken Oosterse kast met vele deurtjes en vakken, bovenkast staand op los onderstel, 209 cm hoog, 151 cm breed, 44 cm diep

Los #: 82

Schätzpreis: 750 € - 1.250 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Fantasiering

Fantasiering Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met robijn en Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,26 ct, 17,75 mm

Los #: 7115

Datum: 10.04.2017

Bild
Solitairring

Solitairring Witgouden solitairring, 18-krt, bezet met 1 briljant geslepen diamant ca 0,48 ct, 18,5 mm

Los #: 7139

Schätzpreis: 750 € - 1.250 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Oorknoppen

Oorknoppen Witgouden entourage oorknoppen, 18-krt, bezet met witte en champagne Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 1,42 ct

Los #: 7143

Datum: 10.04.2017

Bild
Fantasiering

Fantasiering Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met witte en champagne Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,92 ct, 17,25 mm

Los #: 7147

Datum: 10.04.2017

Bild
Plas, Niek van der

Plas, Niek van der Gesigneerd Plas, Niek van der geb.1954, Zomerse dag met vrouwen op strand aan duinrand met spelende kinderen, paneel 40x60 cm

Los #: 247

Schätzpreis: 800 € - 1.200 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Dekker, Henricus Nicolaas

Dekker, Henricus Nicolaas Monogram Dekker, Henricus Nicolaas 1897-1974, Zeegezicht met zeilboten, doek 60x100 cm

Los #: 320

Schätzpreis: 800 € - 1.200 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Rivierering

Rivierering Witgouden rivierering, 18-krt, bezet met saffier en Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,58 ct, 17,5 mm

Los #: 7153

Schätzpreis: 900 € - 1.100 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Fantasiering

Fantasiering Witgouden fantasiering, 18-krt, bezet met grote ovale saffier en Top Wesselton briljant geslepen diamant ca 0,13 ct, 17,25 mm

Los #: 7157

Schätzpreis: 900 € - 1.100 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Collier

Collier Bicolor gouden collier, 14-krt, bezet met 16 diamanten ca 0,20 ct, 38 cm lang, 19,6 gram

Los #: 7204

Schätzpreis: 750 € - 1.000 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Meijier, Anthony Andreas de

Meijier, Anthony Andreas de Toegeschreven aan Meijier, Anthony Andreas de 1806-1867, Vissers in een bootje en boerderij bij molen in avondrood, paneel 22,5x30 cm

Los #: 232

Schätzpreis: 800 € - 1.000 €

Datum: 10.04.2017

Bild
Collier met hanger

Collier met hanger Lang collier, gemerkt 750,60 cm lang met daaraan een 18-krt gouden ovale hanger, bezet met 4x saffier en filigrain, gewicht hanger 12,2 gram

Los #: 7207

Schätzpreis: 850 € - 1.000 €

Datum: 10.04.2017