Fountain of Jewels House of Faberge, Fountain of Jewels. The Peter Carl Faberge 150th anniversary Imperial Egg, gemerkt Sterling 925 met vergulde ornamenten en blauw geemailleerd decor met muziekdoos (niet goed werkend), 17 cm hoog, The Franklin Mint collectie, compleet met doos