Auktionsarchiv: Los-Nr. 8021

Swan Lake

Auction 10.04.2017
10.04.2017
Schätzpreis
1.500 € - 2.000 €
ca. 1.608 $ - 2.144 $
Zuschlagspreis:
Auktionsarchiv: Los-Nr. 8021

Swan Lake

Auction 10.04.2017
10.04.2017
Schätzpreis
1.500 € - 2.000 €
ca. 1.608 $ - 2.144 $
Zuschlagspreis:

Swan Lake House of Faberge, Swan lake, gemerkt Sterling 925 met vergulde ornamenten en blauw en grijs geemailleerd decor met muziekdoos (niet goed werkend), 17,5 cm hoog,The Franklin Mint collectie, compleet met doos

Auktionsarchiv: Los-Nr. 8021
10.04.2017
Derksen Veilingbedrijf
Amsterdamseweg 23
6814 GA Arnhem
Niederlande
info@derksen-veilingbedrijf.nl
+31 (0)26 4421498

Auktionsarchiv: Los-Nr. 8021
10.04.2017
Derksen Veilingbedrijf
Amsterdamseweg 23
6814 GA Arnhem
Niederlande
+31 (0)26 4421498