Swan Lake House of Faberge, Swan lake, gemerkt Sterling 925 met vergulde ornamenten en blauw en grijs geemailleerd decor met muziekdoos (niet goed werkend), 17,5 cm hoog,The Franklin Mint collectie, compleet met doos